Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 9,99 zł
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5902666999832
HERBATKA OWOCOWY RAJ 100g
Składniki: Owoc czarnej porzeczki, jabłka, berberysu, aronia, owoc bzu, głogu, jarzębiny, tarniny, róży, kwiat hibiskusa.
Herbatka Owocowy Raj NATURAL EXPERT to wyjątkowa kompozycja starannie dobranych suszonych owoców i ziół, które tworzą harmonijną mieszankę o intensywnym, owocowym smaku i aromacie. Idealna na każdą porę dnia, zarówno na ciepło, jak i na zimno. Dzięki naturalnym składnikom, nasza herbatka nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów, co gwarantuje autentyczność smaku.
Do czego użyć Herbatkę Owocowy Raj NATURAL EXPERT:
Herbatka Owocowy Raj to wszechstronny napój, który doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Idealna do:
- Porannego rozpoczęcia dnia: Ciesz się jej owocowym smakiem na ciepło, by rozpocząć dzień w przyjemny sposób.
- Relaksu wieczorem: Idealna na wieczorny relaks, kiedy chcesz się odprężyć i wyciszyć po całym dniu.
- Napoju na zimno: Po zaparzeniu i schłodzeniu, herbatka Owocowy Raj staje się orzeźwiającym napojem na zimno, doskonałym na upalne dni. Dodaj lód, plasterki cytryny lub świeże owoce, aby wzbogacić jej smak.
- Deserowych napojów: Zaparz mocny napar i podawaj z bitą śmietaną i cynamonem jako słodką, owocową alternatywę dla tradycyjnych deserów.
- Wzbogacania smaku koktajli: Możesz użyć jej jako bazy do owocowych koktajli, dodając do nich ulubione owoce i odrobinę miodu.
- Spotkań towarzyskich: Idealna do podania na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, by cieszyć się wspólnie smakiem owoców w każdej filiżance.
Jak przechowywać Herbatkę Owocowy Raj NATURAL EXPERT:
Przechowuj herbatkę w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Dzięki temu zachowasz jej świeżość i pełnię smaku na dłużej.
Herbatka Owocowy Raj NATURAL EXPERT to naturalny sposób na delektowanie się owocowym smakiem i aromatem każdego dnia. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i relaksu z naszą herbatką, która przeniesie Cię w rajski świat owocowych doznań!
Sposób przyrządzenia: 1 łyżeczkę mieszanki zalać wrzątkiem. Pozostawić na 10 minut pod przykryciem do zaparzenia.
Kraj pochodzenia: Polska
Masa netto: 100 g
Producent:
NATURAL EXPERT
P.P.H. Kamil Chojnowski
info@naturalexpert.pl
Informacja o alergenach:
Produkt może zawierać alergeny:
sezam, orzechy, gluten, seler, gorczyca
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.